TWTVDTOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ Ahol a fantáziád életre kel! ~
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vote Up!
FRPG Top SitesFRPGKattints minden nap a linkekre és szavazz az oldalért hogy jobb eredményt érjen el!


Emily Tomlinson

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, boszorkány

// Profile //



Elena Gilbert

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, vámpír

// Profile //



Katherina Pierce

Multik: Sookie Waldrof

Rang: Admin, moderátor, vámpír

// Kathy Profile,

Sookie Profile //



Zoey Lazzarini

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, vadász

// Profile //



Derek Hale

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, Alfa (vérfarkas)

// Profile //






Our blood
Legutóbbi témák
» Emy :) - Avril Lavigne
Emily Tomlinsan Icon_minitimeHétf. Okt. 14, 2013 4:57 am by Emily Tomlinson

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Emily Tomlinsan Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 12:40 am by Vendég

» Reag próba
Emily Tomlinsan Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 1:14 am by Elena Gilbert

» **Melissa csodái**
Emily Tomlinsan Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 3:40 am by Emily Tomlinson

» Reag Szabályzat!
Emily Tomlinsan Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 2:31 am by Emily Tomlinson

» Beacon Hills
Emily Tomlinsan Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 6:26 pm by Emily Tomlinson

» Szavazás indul...
Emily Tomlinsan Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 4:38 am by Emily Tomlinson

» Damon Salvatore *Ready*
Emily Tomlinsan Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 4:23 am by Elena Gilbert

» Ms Pierce - Nina Dobrev
Emily Tomlinsan Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 2:28 am by Emily Tomlinson

»  Rádió
Emily Tomlinsan Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 12:18 am by Vendég

New Epizode: TW
New Epizode: TVD
Minden héten Pénteken, 02:00-ra várható az új rész, rá úgy 12 órával, már megtakinthető felirattal a www.indavideo.hu oldalán! A letöltés mellett döntőknek ajánlom a TVD első magyar rajongói oldalát: www.vampire-d.net Most egy kisebb szünet jön, a "The Cell", azaz a 9-ik rész elött egy rövidke szünetet rendeltek be, legközelebbi rész December 6-7-kére várható!
Marker
other pages
Facebook

 

 Emily Tomlinsan

Go down 
SzerzőÜzenet
Emily Tomlinson
I am an admin
Emily Tomlinson


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2013. Aug. 21.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Emily Tomlinsan Empty
TémanyitásTárgy: Emily Tomlinsan   Emily Tomlinsan Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:53 am


This is me, Emily Tomlinson!
Emily Tomlinson
"Az a jó játékos, akinek nincs vesztenivalója!"
Személyes adatok
Teljes név: Emily Tomlinson
Becenév: Emily,Emy,Em
Született: 1993. 08. 02. & Mystic Falls
Kor: Kb.:19
Nem:
Szexualitás: Heteró szexuális vagyok.
Csoport és sorozat: Boszorkány/Vámpírnaplók
Play By: Avril Lavigne
Kívül és belül
Szeret: Szereti embertársait, a melegszendvicset, a kedves vámpírokat, még azt szereti, hogy boszinak született.
Nem szeret: Utálja a gonosz vámpírokat, a melegített hideg ételeket, a túl édes ételeket, mint amilyen a vattacukor, vagy a csoki.
Vágyai: Szeretne profi boszorkánymesterré válni,ami már alakul is.
Félelmei: Hogy olyan legyen mint egyik boszi ismerőse, aki fekete mágiát alkalmaz.
Titkai: Hogy a nagyanyja is boszi volt.
Személyisége: Sokkal jobban meg van benne az emberismerő képesség, mint bárki másban. Sokszor edzi az agyát, de legtöbbször a tanuláson jár az esze, okos, jó diák. Ha valamit nem kap meg nagyapjától, nem áll neki hisztizni. Mókás dolgokat szokott csinálni, de még egyszer sem került bajba. Nem áll a hírességek ranglistájának tetején, de nem is baj, mert nem szereti a hírnevet, se a lesifotósokat. Igazán tehetséges sportból és tanulásból is, kitűnő osztályzattal dicsekedhet(ne), ha dicsekvő lenne, de ő nem olyan, annál inkább szeret segíteni embertársain, hogy ők is sikerrel gazdagodjanak. Példa kép minden olyan diák és sportoló számára, akik kicsit gyengébben teljesítenek az elvártnál. Imádok gitározni, nálam ez már amolyan szenvedély.
Külseje: Mindössze 159,4 centiméter, 49 kiló grammal. Sokat sporttól és megfelelően, ezáltal kissé izmost de nőies testalkata van. A szeme kékes lila színűek, lila szemét édesanyjától, kék szemét édesapjától örökölte. A szemei általában hangulatra változtatnak színt, ha jó a kedve világoslila szeme van, ha dühös akkor mély sötétkék, ha szomorú akkor egészen fakult kék és ha nincs hangulata, ami általában tanulás közben van, akkor liláskék szemei vannak. A haja félhosszú barnás szőke, a szőkét jobban megtalálni benne. Testtartása kecses és erős.Télen, Tavasszal, Nyáron és Ősszel különböző ruhadarabokat hord, de általában vidámat, hogy feldobja az esősebb napokat is. Télen Hosszú szárú szürkés vajszínű  farmernadrágot hord egy virító lila félhosszú ujjú pólót hord rá egy fehér szőrmés kabáttal és egy szép barna rendezett magassarkú csizmát visel a hideg téli napokon. Tavasszal Egy lila fehér hosszú szárú cipőt vesz fel halvány rózsaszínű félhosszú farmernadrággal, egy fehér pólóval és egy lila garbóval. Nyáron egy szál Fehér toppban és egy rövid világosbarna farmerben rohangál a sport pályán, kiélvezve azzal a nyarat. Ősszel mikor kezdődik az iskola egy barna félhosszúnadrágban és egy fehér pólóban vajszínű pulóverrel kezdi az "új" tanévet. A haját általában kibontva hordja, lila, vagy rózsaszín tincsekkel.
Különlegesség: Lilás kék szem és lila, vagy rózsaszín tincsek a hajában.
Család
Apa: Ifj. Jeremy Tomlinson, 42; Matematikus, elhunyt.
Anya: Christina Greek Tomlinson, 40; Úszómester, elhunyt.
Testvér(ek): Egyke gyerek voltam.
Egyéb hozzátartozók: Nagyapám: Jeremy Tomlinson; 65, virágboltos/nyugdíjas, élő
Háziállat: Egy kiscica: Tiger, fél éves; félhosszú szőrű, házi macska, Kandúr.
Családi állapot: Egyedülálló.
Múltam egy része...
Egy kis történet...
A kis történetem egészen 1700-ig megy vissza a múltba. Abba a korban járunk, amikor az ük nagyszüleim éltek. Szép napos idő volt, az ük nagyszüleim Fred és Tifania épen sétálni indultak a folyópartra, „Egy fontos tudnivaló: Fred vadász, Tifania pedig boszorkány”. Az idő nagyon kedvezett nekik, hogy a régiek szokását folytassák és pancsoljanak a folyó alján, a kis patakban. Hiszen még csak 17 és 15 évesek voltak. Mikor fölvették ruháikat, visszaindultak a közös házukhoz, ekkoriban korán házasodtak. Út közben megpillantottak egy idősebb embert, kivillanó fogakkal. - Vámpír lehet tán. Szólal meg Fred kedveséhez. Épen nem volt náluk semmi amivel megvédenék magukat, Tifania meg ekkor még nem volt profi mágia téren, hisz még csak 15éves volt. Így Fred futásnak eresztette Tifaniát, ő pedig ott vesztette életét. Nem túl vidám sztori, de ez így történt. Mikor Tifania idősebb lett, olyan 19-20éves, kicsit bekattant és bosszút esküdött férjecskéje haláláért. Abban az időben ki is irtotta a vámpírok nagyját, de néhányat figyelmen kívül hagyott, akik a későbbiekben szaporították a természetfeletti világot. De ez már 1800-ban történt, a vámpírok nagyja előmerészkedett, hogy megöljék az immáron fekete mágiát használt Tifaniát. 5 vámpír veszett oda, belőle egy hibrid, de végül Tifania meghalt. Ekkor Katherine is előmerészkedett, aki a későbbiek folyamán átváltoztatta a Salvatore fivéreket és nyoma veszett, mindenki azt a hírt terjeszti, hogy az akkoriban felégetett templomban volt és meghalt. Ám amit nem tudtak, hogy az idősebbik Salvatore, aki fülig szerelmes volt bele, kimenekítette.

Rólam, ahogyan én látom a világot…

Én Emily Tomlinson vagyok, boszorkány örökös. Születtem 1993. 08. 02. & Mystic Falls-ban. Sok mindent hallottam, aminek szerintem a fele kacsa, de megtartom, mert ez egy családi örökség, ami szülőről gyermekre száll. Én és a nagyapám a boszorkány sarjból örököltünk, míg az apám a vadász és az anyám szintén a boszorkány sarjból. Az anyukám szeme lila volt, egészen Orgona lila, míg apukámé égkék. Ebből nekem mind kettő lett és hangulatra változik is. A szüleim meghaltak néhány évvel ezelőtt. Jelenleg a nagyapám viseli gondomat és az ő virágboltjában dolgozom, mellette iskolába járok.
Színfalak mögött:
Készítette: Emily


A hozzászólást Emily Tomlinson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 17, 2013 3:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://rpgallareas.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Emily Tomlinsan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Tomlinsan   Emily Tomlinsan Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 3:46 am

ELFOGADVA

Jesszusom! Egy Elena 2.0! Még csak ez kellett. Egy tipikus jó kislány.
Viccet félre téve, nagyon jó volt a lapod, természetesen +pont azért, mert beleírtál 2mondat erejéig Smile
Nincs is mást mondanom mint, hogy el vagy Fogadva Smile
Vissza az elejére Go down
 
Emily Tomlinsan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
TWTVDTOS :: Boszorkányok-
Ugrás: