TWTVDTOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ Ahol a fantáziád életre kel! ~
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vote Up!
FRPG Top SitesFRPGKattints minden nap a linkekre és szavazz az oldalért hogy jobb eredményt érjen el!


Emily Tomlinson

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, boszorkány

// Profile //



Elena Gilbert

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, vámpír

// Profile //



Katherina Pierce

Multik: Sookie Waldrof

Rang: Admin, moderátor, vámpír

// Kathy Profile,

Sookie Profile //



Zoey Lazzarini

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, vadász

// Profile //



Derek Hale

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, Alfa (vérfarkas)

// Profile //






Our blood
Legutóbbi témák
» Emy :) - Avril Lavigne
Reag próba Icon_minitimeHétf. Okt. 14, 2013 4:57 am by Emily Tomlinson

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Reag próba Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 12:40 am by Vendég

» Reag próba
Reag próba Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 1:14 am by Elena Gilbert

» **Melissa csodái**
Reag próba Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 3:40 am by Emily Tomlinson

» Reag Szabályzat!
Reag próba Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 2:31 am by Emily Tomlinson

» Beacon Hills
Reag próba Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 6:26 pm by Emily Tomlinson

» Szavazás indul...
Reag próba Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 4:38 am by Emily Tomlinson

» Damon Salvatore *Ready*
Reag próba Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 4:23 am by Elena Gilbert

» Ms Pierce - Nina Dobrev
Reag próba Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 2:28 am by Emily Tomlinson

»  Rádió
Reag próba Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 12:18 am by Vendég

New Epizode: TW
New Epizode: TVD
Minden héten Pénteken, 02:00-ra várható az új rész, rá úgy 12 órával, már megtakinthető felirattal a www.indavideo.hu oldalán! A letöltés mellett döntőknek ajánlom a TVD első magyar rajongói oldalát: www.vampire-d.net Most egy kisebb szünet jön, a "The Cell", azaz a 9-ik rész elött egy rövidke szünetet rendeltek be, legközelebbi rész December 6-7-kére várható!
Marker
other pages
Facebook

 

 Reag próba

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emily Tomlinson
I am an admin
Emily Tomlinson


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2013. Aug. 21.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Reag próba Empty
TémanyitásTárgy: Reag próba   Reag próba Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 11:34 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://rpgallareas.hungarianforum.com
Emily Tomlinson
I am an admin
Emily Tomlinson


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2013. Aug. 21.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Reag próba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reag próba   Reag próba Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 11:37 pm

Elena & Emily

Sétáltam a parkban, kellemes időben. Vártam a barátnőm, Elena-t. Jól esett egy kis séta, meg aztán a fejemet is kiszelőztettem. Mikor megláttam egy-egy ismerőst, rájuk néztem és kedvesen mosolyogtam. Ám egyszer nem figyeltem és belebotlottam valakibe.
- Wow - Kiáltottam el magam. Egy 198 centiméter, szőke hajú, jó képű férfi volt. Nagyon helyes! Gondoltam magamban. - Ó... üdv, bocsáss meg, hogy neked mentem. - Szólaltam meg ismét, kedvesen.
- Hogy hívnak? - Kérdeztem meg gyors, szorgalommal. Közben megláttam a barátomat, Elena-t. Amíg vártam a férfi válaszára, oda köszöntem. - Szia Elena, gyere ide kérlek. - Szólítottam meg. Közben a férfi válaszát hallgattam. A neve... Tom. Hű de szép név. Gondoltam.
- Tom, ő itt a barátnőm Elena. - Mutattam be neki a lányt.

zene: Lam Rim - Why Don't You...? (Official video) | megjegyzés: Íme a legelső próba.
▲ ▲ ▲


A hozzászólást Emily Tomlinson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 16, 2013 3:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://rpgallareas.hungarianforum.com
Elena Gilbert
I am an admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Aug. 22.
Age : 23
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Reag próba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reag próba   Reag próba Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 12:26 am

Emily & Lena


Reag próba Tumblr_mgxrmi8PMB1s28i43o1_500
Kellemes időben sétáltam az egyik barátnőmhöz Emilyhez.Kicsit késésben voltam már ezért gyorsabban kezdtem sétálni mert nem szeretek késni.Igaz használhattam volna a vámpír gyorsaságomat,de inkább feltűnés nélkül siettem ahogy csak tudtam.Amikor átértem a másik oldalra meg is pillantottam Emilyt.Épp egy helyes fickóval beszélgette.Amint oda értem be is mutatta a srácot.-Sziasztok!-köszöntem vissza illedelmesen.-Örülök,hogy meg ismerhetlek Tom.-mondtam kedvesen egy mosolyt hozzá csapva.Csak azt nem tudom kilehet a fazon mert nem is mesélt róla Em.Pedig mindig mondja az ilyeneket.De az sem kizárt,hogy még most találkoztak először.
zene:https://www.youtube.com/watch?v=tQmEd_UeeIk| megjegyzés:Itt is van a válaszom.


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 23, 2013 1:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Emily Tomlinson
I am an admin
Emily Tomlinson


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2013. Aug. 21.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Reag próba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reag próba   Reag próba Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 1:57 am

Elena & Emily

- Szia Elena, és téged hogy hívnak? - Kérdezte meg kedvesen tőlem. - Az én nevem Emily, de a barátaim csak emy-nek, vagy Em-nek hívnak. - Mosolyogtam rá Tomra. Kicsit arrébb húzódtam majd magamhoz húztam Elena-t is. - Képzeld most találkoztam vele, hát nem jóképű?! - Ha én adnám a választ, igent mondanék. Kedvesen rámosolyodok Tomra és utána vissza Elenara. Elővettem a fehérrózsamintás hajgumimat és felkötöttem a hajamat. Levettem a bőrzsdekimet és azt kívántam, bárcsak járhatnék a fiúval, és mint ha varázsoltam volna, már ott is volt és átkarolt. - Gyere Elena! - szólítom meg, mert Tom elkezdett sétálni velem. Tomot mint, ha megbüvőlték volna. Amit én csak késöbb vettem észre, tényleg, megigézte egy vámpír, természetesen nem Elena. A folyóhoz közeledtünk, már dobott volna be, amikor megállítottam és nem emlékezett semmire, ekkor jöttem rá, hogy nem volt magánál.

zene: The Things I did Before -Francis White- (BandaSonora Luna Calenda) | megjegyzés: Íme a következő próba, a részemről.
▲ ▲ ▲
Vissza az elejére Go down
https://rpgallareas.hungarianforum.com
Elena Gilbert
I am an admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Aug. 22.
Age : 23
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Reag próba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reag próba   Reag próba Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 1:14 am

Emily & Lena


Reag próba Tumblr_mgxrmi8PMB1s28i43o1_500
Emy arrébb húzott mert mondani akart valamit,ezét nem ellenkeztem.-De nagyon is helyes.-adom válaszul a lánynak.Tom hirtelen átkarolta Emyt és elkezdtek sétálni és Em megkér,hogy tartsak velük.Kicsit furcsa volt a srác ,mert úgy tűnt,hogy meg van igézve.Sajna a gyanúm be is igazolódott,mivel Emilyt már dobta volna bele a folyóba,szerencsére nem sikerült.Oda siettem a lányhoz megnézni lett e baja.-Istenem,jól vagy?-kérdeztem aggódva azután a sráchoz fordultam.-És te?Te is jól vagy?-ezt azért kérdeztem meg tőle mert nem tudott semmiről sem és szerettem volna tudni,hogy emlékszik e valamire.Míg várom a választ addig a másik oldalra néztem és meg láttam egy vámpírt.Gondolom ő igézte meg Tomot.Elindulok a másik oldalra,de jött egy kamion és mire elment a vámpír sehol sem volt.Vissza fordulok mint ha misem történt volna.
zene:https://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg|megjegyzés:Itt is a válaszom.Remélem tetszeni fog!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Reag próba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reag próba   Reag próba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Reag próba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reag Szabályzat!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
TWTVDTOS :: Próba-
Ugrás: