TWTVDTOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ Ahol a fantáziád életre kel! ~
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vote Up!
FRPG Top SitesFRPGKattints minden nap a linkekre és szavazz az oldalért hogy jobb eredményt érjen el!


Emily Tomlinson

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, boszorkány

// Profile //



Elena Gilbert

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, vámpír

// Profile //



Katherina Pierce

Multik: Sookie Waldrof

Rang: Admin, moderátor, vámpír

// Kathy Profile,

Sookie Profile //



Zoey Lazzarini

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, vadász

// Profile //



Derek Hale

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, Alfa (vérfarkas)

// Profile //






Our blood
Legutóbbi témák
» Emy :) - Avril Lavigne
  Ms pierce Icon_minitimeHétf. Okt. 14, 2013 4:57 am by Emily Tomlinson

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
  Ms pierce Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 12:40 am by Vendég

» Reag próba
  Ms pierce Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 1:14 am by Elena Gilbert

» **Melissa csodái**
  Ms pierce Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 3:40 am by Emily Tomlinson

» Reag Szabályzat!
  Ms pierce Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 2:31 am by Emily Tomlinson

» Beacon Hills
  Ms pierce Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 6:26 pm by Emily Tomlinson

» Szavazás indul...
  Ms pierce Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 4:38 am by Emily Tomlinson

» Damon Salvatore *Ready*
  Ms pierce Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 4:23 am by Elena Gilbert

» Ms Pierce - Nina Dobrev
  Ms pierce Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 2:28 am by Emily Tomlinson

»  Rádió
  Ms pierce Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 12:18 am by Vendég

New Epizode: TW
New Epizode: TVD
Minden héten Pénteken, 02:00-ra várható az új rész, rá úgy 12 órával, már megtakinthető felirattal a www.indavideo.hu oldalán! A letöltés mellett döntőknek ajánlom a TVD első magyar rajongói oldalát: www.vampire-d.net Most egy kisebb szünet jön, a "The Cell", azaz a 9-ik rész elött egy rövidke szünetet rendeltek be, legközelebbi rész December 6-7-kére várható!
Marker
other pages
Facebook

 

  Ms pierce

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



  Ms pierce Empty
TémanyitásTárgy: Ms pierce     Ms pierce Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:33 am

  Ms pierce Tumblr_mluadb2aek1qf286vo1_500
Katherine Pierce
"Gyilkolunk, szomjazunk a hatalomra, de a tetteinket egy mélyen ülő dolog határozza meg...(..)A magány!"
Személyes adatok
Teljes név: Katherine Pierce
Becenév: Katherine, Kathy, Kath, Ms Pierce, Miss Ribanc
Született: 1475 – átváltoztam 1492-ben& George
Kor: 537/18
Nem:
Szexualitás: Ez komoly? Nézzetek rám, alap, hogy a férfiakat szeretem.
Csoport és sorozat: Vámpír/Vámpírnaplók
Átváltozás dátuma: 1492.
Play By: Nina Dorbev
Kívül és belül
Szeret: Mások idegeire menni, manipulálni, vért inni
Nem szeret: Elena Gilbert!
Vágyai: Megszabadulni a kis Gilbert lánytól.
Félelmei: halál
Titkai: Még mindig szeretem Stefant.
Személyisége: Legtöbben azt mondják, önző vagyok és manipulatív. Elismerem, mert a túlélésemhez ezekre feltétlen szükségem van. Elsősorban mindig is magammal törődtem és mindig is magammal fogok. Szeretem kihasználni az embereket, illetve egyéb lényeket, ha azok segítségemre lehetnek. Nem igazán érdekel mások sorsa, rendszerint átgázolok mindenkin, nem törődve azzal, hogy mit romboltam le. Ez lenne a pszichopata énem, ám sokkal összetettebb személyiség vagyok: például létezik egy gyermeteg énem, amelyik nem igazán akar vagy tud felnőni, emiatt szeretek játszani… gyakran mások életével.
Külseje: Hosszú, gyönyörű csoki barna szép hullámos-göndör fürtőkben omlik a vállamra.
Általában egy csőgatyát szoktam felvenni valami gyönyörű felsővel, illetve magassarkút. De a 10centis sarkakat természetesen mellőzőm. Azt sem tudom, hogy hogy a francba lehet olyan magas sarokban mászkálni. Sminket mindig a kedvemtől, illetve az alkalomtól függően szoktam választani.

Különlegesség: A nakláncomról, ami jól néz ki és egyben a napvédő ékszerem is.
Család
Apa: Nem simertem
Anya: Nem akarok róla beszélni.
Testvér(ek): Nincs, nem tudok róla. Illetve vannak a hasonmásaim. Charlotte, Tatia és a Gilbert lány.
Egyéb hozzátartozók: Egy kislányom volt amit megöltek...
Háziállat: Ha az ember nevezhető annak..
Családi állapot: Szingli, vagy épp aminek nevezhető a kapcsolatom
Múltam egy része...
1475-ben születtem Bulgáriában egy tisztességes családban Katerina Petrova-ként. Gyermekkorom pont olyan volt, mint a többi középkori szigorú családba született lányé. 15 éves voltam, amikor gyermekem született egy házasságon kívüli kapcsolatból, s mivel az más kor volt, szégyennek számított, apám nem akarta kockáztatni a család jó hírét, elvette tőlem a lányom, mielőtt akár csak láthattam volna. A történtek után Angliába szöktem, mert a családom száműzött Bulgáriából. Gyűlöltem az egész bagázst, amiért ezt tették velem, de a sok száz év töprengés után rájöttem, hogy tisztában voltam cselekedeteim súlyával, és a kor illeméhez mérten apám ugyanúgy cselekedett, mint bármelyik másik tette volna. Angliában ismerkedtem meg Klaus-sal. Kezdetben kedves volt velem, megtanított hogyan éljek angol úri hölgy módjára. Ám mikor megtudtam, mit akar tőlem pontosan, menekülőre fogtam, s egy Rose Marie nevű vámpír segítségével magam is átváltoztam 1492-ben. Én voltam az első Petrova hasonmás, akinek a segítségével megtörhették volna a Nap és Hold Átkát, ám semmi kedvem sem volt holmi áldozatként meghalni. Ezért hazamenekültem – a családomnál reméltem biztonságot, annak ellenére is ami két évvel azelőtt történt – de Klaus bosszúja megelőzött: kivégezte az egész családomat, és mivel én nem akartam meghalni, tovább menekültem.
Majdnem négy évszázad telt el, mire Klaus újra megtalált. Ám ez már az amerikai kontinensen fekvő Mystic Falls városában történt, ahova 1864 áprilisában költöztem. Ekkora levedlettem korábbi nevem, és felvettem a Katherine Pierce-t. Itt ismertem meg Stefan és Damon Salvatore-t, akiknek az apjuk befogadott, miután azt állítottam, hogy a szüleimet egy szörnyű tűzben vesztettem el. Az ott töltött idő alatt, önérzetemnek „hála” egyik fiú szerelmét sem tudtam visszautasítani. Egész kis vámpír közösséget hoztam létre a városban, és nem is volt semmi gond, a dolgok akkor kezdtek bonyolódni, amikor feltűntek a vérfarkasok is Mystic Falls-ban. George Lockwood-dal kötöttem egy alkut, mely mindkettőnk számára előnyös volt: megkapja a holdkövet, kivégezhet 26 vámpírt, annyiért cserébe, hogy azt állítja én is a sírban haltam, miközben valójában elmenekültem a helyszínről. Tudtam, hogy meg kell tennem ezt a lépést, máskülönben Klaus ideér, és megtalál. Ezzel egy időre sikerült is leszerelnem a nyomomból az Ősöket, hiszen mindenki azt hitte, hogy a tűzbe vesztem a többi vámpírral. Egyet azonban én sem sejtettem sokáig: Damon alkuját Emily-vel. Nem hittem volna, hogy családja biztonságáért cserébe megment 26 vámpírt a haláltól, de ezzel akkor nem is volt gond.
Újabb másfél évszázad telt el… Vissza kellett térnem Mystic Falls-ba, hogy a sírból kiszabadult vámpírok ne vihessék a hírt Klaus-nak, miszerint élek. Hála Damon-nak ugyanis a sír kinyílt. Pár éve, átváltozása után találkoztam Isobel Flemming-gel, aki kiderítette, hogy a leszármazottam. Hála neki Elenáról is tudomást szereztem, megtudtam, hogy ő a következő hasonmás. Egy lehetséges terv kezdett körvonalazódni. Azonban mielőtt egyszerűen tálcán kínálhattam volna a lányt menekülésem reményében Klaus-nak, váratlan események zavartak be: Stefan és Damon is visszatértek a városba. Nem mellesleg látszólag mindketten beleszerettek Elenába. Isobel és John segítségével a sírbéli vámpírokat elintéztem, ám a tervemet illetően gondok akadtak. A Holdkövet, mely a Lockwood család birtokában van, nem tudtam ilyesféle módszerekkel megszerezni. Így most visszajöttem Mystic Falls-ba…
Színfalak mögött:
Készítette: Emily
Vissza az elejére Go down
Emily Tomlinson
I am an admin
Emily Tomlinson


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2013. Aug. 21.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mystic Falls

  Ms pierce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms pierce     Ms pierce Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:38 am

ELFOGADVA

Elfogadva, de...
Az előtörid nagyon szép kidolgozott, nagyon tetszett, a külső leírás kissé kevés lett ,de elfogadlak!
Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://rpgallareas.hungarianforum.com
 
Ms pierce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ms Pierce - Nina Dobrev

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
TWTVDTOS :: Vámpírok-
Ugrás: