TWTVDTOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ Ahol a fantáziád életre kel! ~
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vote Up!
FRPG Top SitesFRPGKattints minden nap a linkekre és szavazz az oldalért hogy jobb eredményt érjen el!


Emily Tomlinson

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, boszorkány

// Profile //



Elena Gilbert

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, vámpír

// Profile //



Katherina Pierce

Multik: Sookie Waldrof

Rang: Admin, moderátor, vámpír

// Kathy Profile,

Sookie Profile //



Zoey Lazzarini

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, vadász

// Profile //



Derek Hale

Multik: -

Rang: Admin, moderátor, Alfa (vérfarkas)

// Profile //






Our blood
Legutóbbi témák
» Emy :) - Avril Lavigne
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeHétf. Okt. 14, 2013 4:57 am by Emily Tomlinson

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 12:40 am by Vendég

» Reag próba
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 1:14 am by Elena Gilbert

» **Melissa csodái**
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 3:40 am by Emily Tomlinson

» Reag Szabályzat!
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 2:31 am by Emily Tomlinson

» Beacon Hills
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 6:26 pm by Emily Tomlinson

» Szavazás indul...
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 4:38 am by Emily Tomlinson

» Damon Salvatore *Ready*
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 4:23 am by Elena Gilbert

» Ms Pierce - Nina Dobrev
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 2:28 am by Emily Tomlinson

»  Rádió
Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 12:18 am by Vendég

New Epizode: TW
New Epizode: TVD
Minden héten Pénteken, 02:00-ra várható az új rész, rá úgy 12 órával, már megtakinthető felirattal a www.indavideo.hu oldalán! A letöltés mellett döntőknek ajánlom a TVD első magyar rajongói oldalát: www.vampire-d.net Most egy kisebb szünet jön, a "The Cell", azaz a 9-ik rész elött egy rövidke szünetet rendeltek be, legközelebbi rész December 6-7-kére várható!
Marker
other pages
Facebook

 

 Derek Hale*the alpha*

Go down 
SzerzőÜzenet
Derek Hale
I am an alfa
Derek Hale


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 26.
Age : 51
Tartózkodási hely : Beacon Hills

Derek Hale*the alpha* Empty
TémanyitásTárgy: Derek Hale*the alpha*   Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:23 am

Derek Hale*the alpha* Tumblr_mn6hw5nkZ41qjn176o1_500
"I am now in alpha!"
Személyes adatok
Teljes név: Derek Hale
Becenév: Derek, de nem szoktak becézni.
Született: 1987. 09. 11. & Beacon Hills
Kor: 26
Nem: Férfi
Szexualitás: Heteroszexuális
Csoport és sorozat: Alfa/Teen Wolf
Átváltozás dátuma: Így születtem.
Play By: Tyler Hoechlin
Kívül és belül
Szeret: A legelső barátnőmet, aki mikor meghalt acélkék lett a szemem.
Nem szeret: A Deucalion vezette alfa falkát utálom.
Vágyai: Hogy a családom meglévő tagjai biztonságban legyenek.
Félelmei: Hogy hugomat Corát is elveszítem.
Titkai: Inkább megtartom magamnak, ha nem gond.
Személyisége: Fekete felnyalt hajam és szivárványszínű szemem van. Magabiztos, kissé parancsolgató típus vagyok. Nem szeretem, ha kötözködnek velem, azt, sem ha túl nyálasan próbál valaki felcsípni. Ilyen esetekben azt az embert egyből elhajtom, vagy én állok odébb. Rutinom van a feladatok kiosztásában. De azt nem szeretem, ha valaki nekem osztogatja a parancsait. Szenvedélyem a fekete bőr dzsekim   amit nem szeretek, ha bekoszolódik, remélem érthető volt a célzás. Kerülöm a bajt, de nem futok el előle, ha már benne vagyok. A magam ura vagyok, tanácsokból nem kérek, azokat csak én osztogatom/hatom.  Imádom a sötétszürke rövid ujjú pólókat és a fekete farmernadrágokat, főleg ha társul hozzá a dzsekim. Szeretem a változatos színeket, de nem a homo színeket. Bizonyára engem már ismertek, én vagyok az Derek Hale, az a szerencsétlen akkoriban 16 éves tini, akinek leégett a háza és meghalt a családja nagy része.  Most ismét Beacon Hills-ben vagyok, azért jöttem vissza, hogy megtaláljam a nővérem Lorát, de meghalt, így kijavítom az elkövetett hibáimat, hogy megváltozhassak, és új életet kezdhessek.
Külseje: Hordok én mindent, kivéve a homo színű/fazonú ruhadarabokat. Általában a fekete bőrdzsekimben vagyok, hiszen imádom. Egy sötétszürke, vagy sötétvajszínű felső jellemez, fekete farmer vagy bőr nadrággal, de legtöbbször farmert hordok, fekete lakkcipővel. Ezen ruhadarabok jellemzik egy átlag napomat, na, most térjünk egy kicsit bele évszakhoz függően. Nyáron természetesen a dzsekimet nem hordom, nem is szeretem a nyarat. Télen felveszek egy sötétbarnás sálat, csak az óvatosság érdekében. A Tavasz a kedvenc évszakom, ilyenkor már nem kell a sál, de lehet még hordani a dzsekit. Ilyenkor lazulok általában és elfelejtem minden gondom, bajom. Kikapcsolódok és elbújok a világ elől pár napra, esetleg hétre. Az Ősz nekem olyan átlagos évszak, kell egy vékony sál és a dzsekim, különösebben nincs bajom az Ősszel. Bár lehetne ilyenkor is Tavasz, annak jobban örülnék és jobban is szórakoznák. Nem kéne azt lesnem, mikor van teliholdé s mikor lesznek kutyákká a barátaim, vagy épen az ellenségeim. Lehet valaki ezt élvezi, de én nem az a valaki vagyok, én az alfa vagy, nem egy alfa.
Különlegesség: Gyönyörű szivárvány színű szemem.
Család
Apa: Őt nem ismerem jól, mindig is keveset beszéltünk, annyit tudok róla, hogy valamilyen Hale.
Anya: Kaila Hale, körülbelül 40-50 között; Igaz alfa, elhunyt
Testvér(ek): Hugom: Cora Hale, 17 éves; béta, diák/tanuló, élő ; Nővérem: Laura Hale,28 éves; béta/kezdő alfa, elhunyt
Egyéb hozzátartozók: Akit mindenki utál/nagybátyám: Peter Hale, 40;Egyszer alfa, egyszer omega, élő
Háziállat: Nincs, hacsak a bétám Isaac annak számít.
Családi állapot: Egyedülálló.
Múltam egy része...
A Hale család története…

Ez a történet nem olyan lesz mint egy mese, aminek a végén „boldogan éltek, amíg meg nem haltak” szöveg van, sokkal inkább tanulságos lesz. Minden azután történt, mikor első barátnőm meghalt, szomorúságom miatt anyukám kitörölte az emlékeimet, de a helyen kívül minden megmaradt, hogy is felejthetném el, hiszen acélkék farkas szemem mindig emlékeztet. Úgy éreztem akkoriban a következő szerelmem a legjobbkor jött, de végül nem lett igazam… de nem mondom el előre, ássunk is mindjárt a dolgok közepébe. Kate Argent, igen, ő volt, a neve Kate, a családja vadász, természetesen ő is vadász, de ő szeretett, így nemféltem titkomat megosztani vele és a családjával. Igen, elmondtam, a családom legendáját a vadászoknak, oltári nagy butaság volt, de a szerelem elvakított. Egyszer mikor az iskolában voltam nővéremmel Lorával, Kate nem jött az nap iskolába, egész nap szomorkodtam, Lora meg nem értette bánatom. Kiderült, hogy mikor Kate nem volt iskolában, felgyújtotta a Hale házt, minden szerettem, emlékem, jövőm, múltam a házzal égett együtt, a tűzvészt én Lora és nagy mázlival nagybátyánk Peter élte túl, hat évig össze volt égve testének fele. Akkor egy életre megutáltam az Argentéket, terjedtek a vádak, mikr végül már minden gyanú rájuk hárult, ekkor mentem én el a városból, persze a történtek után ők is, nem rég érkeztem vissza, hogy megtaláljam a nővéremet, de csak a holttestét találtam, ekkor elhatároztam, kijavítom hibáim és azt amit elrontottam és folytatom azt amit Lora elkezdett, meg keresem az alfát, aki mind végül kiderült a nagybátyánk Peter.

Egy kis hozzáfűzni való…

Szín igaz ez a történet, nem hiszed, gyere el Kalifornia állam Beacon Hills-be és menny az erdőbe, amíg nem látsz egy lebontani készült félig leégett házat. De ha még ekkor sem hiszed, nyugodtan menny be és keress nyomokat, vagy keresd fel az Argent féle kínzókamrát, ahol a szeretteim vesztek oda és ahol Kate még a jelenben is kínzott engemet.
Színfalak mögött:
Készítette: Emily
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Derek Hale*the alpha* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek Hale*the alpha*   Derek Hale*the alpha* Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 8:47 am

ELFOGADVA

Azta!
Öhm...huh! Nagyon jól sikerült a lapod, annyira imádtam a Hale történetes részt, teljesen láttam az egész jelenetet magam előtt és..áhh! Nagyon jó volt! Smile De cuki Tetszik 
És örülök, hogy gyakorolhattam veled, mert azt tett egy plusz dobást abban, hogy ilyen gyönyörű lapot tudjál írni Smile
Nyomás játszani Smile
Vissza az elejére Go down
 
Derek Hale*the alpha*
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Derek csodaszép albuma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
TWTVDTOS :: Vérfarkasok-
Ugrás: